Administratíva a podporné služby
Mgr. Lenka Semethová
Administratívne a pomocné činnosti
- Obec
- Plavecký Mikuláš
- Od roku
- 2004
- IČO
- 41 114 701
Mgr. Lenka Semethová
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 906 35 Plavecký Mikuláš
- Na trhu od
- 1. marca 2004
- IČO
- 41 114 701
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 82.10)
- Administratívne a pomocné činnosti
Podnikanie v číslach
- 22
- rokov na trhu
- 2004
- rok vzniku
- 8
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Mgr. Lenka Semethová
Mgr. Lenka Semethová – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Plavecký Mikuláš. Podniká od 1. marca 2004.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Administratívne a pomocné činnosti“ (82.10). Predmet podnikania tvorí 8 položiek, napríklad administratívne služby, činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov a reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Mgr. Lenka Semethová
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 41 114 701
- Dátum vzniku
- 1. marca 2004
- Miesto podnikania
- 906 35 Plavecký Mikuláš
- Živnostenský register
- Okresný úrad Malacky, vložka č. 115-30852
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 82.10)
- Administratívne a pomocné činnosti
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 25. júna 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Mgr. Lenka Semethová zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 8 položiek.
-
Administratívne služby
-
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
-
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
-
Fotografické služby
-
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
-
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Zobraziť všetkých 8 položiek predmetu činnosti
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Fotografické služby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Čistiace a upratovacie služby
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Mgr. Lenka Semethová?
Miesto podnikania je v obci 906 35 Plavecký Mikuláš.
Čím sa Mgr. Lenka Semethová zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Administratívne a pomocné činnosti“ (82.10). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: administratívne služby; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky; fotografické služby.
Aké je IČO – Mgr. Lenka Semethová?
IČO je 41 114 701.
Odkedy podniká Mgr. Lenka Semethová?
Podnikanie začalo 1. marca 2004. Na trhu pôsobí 22 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.